Detox Care - detoxikační program s aktivním uhlím

10.11.2017

Zbavte své tělo škodlivých toxinů, které se v těle hromadí a mohou způsobovat únavu, ekzémy, celulitidu, deprese atd. Detoxikaci zahájíme peelingem celého těla s aktivním uhlím. Tento doplněk vám může jednou zachránit i život. Detoxikace aktivním uhlím z vás udělá nového člověka, naplní vás takovou energií, že se budete se cítit o 20 let mladší. Po krátké sprše, nejprve naneseme na Váš obličej chladící masku se šnečím extraktem a aloe vera gelem, která má protizánětlivé, desinfekční a detoxikační účinky, poté pleť ošetříme celotělovou maskou s aktivním uhlím. Zhruba po 20 minutách Vás čeká relaxační perličková koupel v naší hydromasážní vaně se solí z arganového oleje a šálkem lahodného detoxikačního thajského čaje Jiaogulan. Poté Vaši pokožku rozmazlíme blahodárným olejem obohaceným o kolagen. Jako malý bonus na úplný závěr Vám ošetříme ruce přípravkem Saténové ruce.

Péče:

Celotělový peeling s aktivním uhlím

Obličejová maska s extraktem hlemýždího slizu a aloevera gelu

Celotělová maska s aktivním uhlím

Perličková koupel s arganovou solí

Šálek detoxikačního čaje

Celotělová péče olejem s kolagenem

Saténové ruce

Malý dárek

*Aktivní uhlí

Aktivní uhlí je přírodní organická látka vyráběná z uhlí, které bylo zpracováno na jemný černý prach. Tato forma nezapáchá, je bez chuti a bezpečně konzumovatelná. Dostupnost aktivního uhlí je snadná. Aktivní uhlí dokáže z vašeho těla bezpečně odstranit nahromaděné toxické těžké kovy, například arsen, měď, rtuť a olovo a jiné radioaktivní látky. Vaše tělo je vystavováno toxinům každý den, protože jsou obsaženy ve vzduchu, vodě, potravinách. Různé studie potvrzují, že aktivní uhlí snižuje koncentraci lipidů, cholesterolu a triglyceridů v krevním séru.

*Hlemýždí extrakt

Jistý lékař zjistil, že dělníci pracující na hlemýždích farmách mají mnohem jemnější ruce než jiní manuální pracovníci v té samé oblasti a že nejrůznější řezné rány a škrábance se jim hojí rekordní rychlostí. Po provedení laboratorní analýzy bylo zjištěno, že sliz je velmi bohatý na alantoin který velice dobře hydratuje, kyselinu glykolovou, kolagen, vitamíny A, E a C a elastin, které pomáhají obličej vyztužit a zakulatit a dodají mu mladistvý vzhled.

*Aloevera gel

Už královny Kleopatra a Nefertity opečovávaly jsou pleť aloe vera, která má protizánětlivé, desinfekční a detoxikační účinky. Aloe vera obsahuje obrovské množství vitamínů, minerálů, živin i dalších účinných látek, které příznivě působí na organismus. Saponiny v aloe vera jsou účinné při detoxikaci, působí antibakteriálně, proti virům, plísním, infekcím i dalším nežádoucím jevům. Antrachinony, jako je výše zmíněný aloin, působí proti bolesti Aminokyseliny, nezbytné pro zpracování bílkovin, kterých tělo potřebuje 22, je v aloe vera obsaženo 20, včetně všech 8 esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit. Mastné kyseliny, jako je sisosterol či lupeol, mají mimo jiné protizánětlivý účinek. Aloe vera dále obsahuje většinu vitamínů skupiny B, betakarotén, vitamín C, E či kyselinu listovou. Z minerálů je to pak zejména hořčík, zinek, vápník, draslík, selen či chrom.

*Arganový olej

je jedním z nejvzácnějších olejů na světě vzhledem k velmi omezené oblasti rozšíření argánie. V kosmetickém průmyslu je využíván pro vysoké procento účinných látek (tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny vitamín A, E a F). Vitamín A podporuje oběhový cévní systém. Vitamín E je silný protizánětlivý antioxidant který chrání buňky před UV zářením. Tím zabraňuje jejich degradaci a zpomaluje jejich stárnutí. Vitamín F hydratuje pokožku a zpomaluje proces stárnutí buněk pokožky.

*Kolagen

Mezi blahodárné účinky kolagenu patří hydratace pleti, dodává pokožce elasticitu a pevnost, zpomaluje stárnutí pokožky, ztráta pocitu vysušené pleti jemnější a hebčí vzhled pokožky, regeneruje sluncem spálenou pokožku, rychlejší hojení ran. Pleť je celkově odolnější vůči vnějším vlivům

*Jiaogulan detox čaj

Jiaogulan je právem řazen mezi tzv. antioxidanty, adaptogeny, antistresory nebo harmonizátory (příznivě ovlivňuje funkce celého organismu). Kladně ovlivňuje trávení, imunitní systém, snižuje cholesterol, léčí nespavost, zlepšuje funkci jater a ledvin, snižuje hladinu cukru v krvi. Pozoruhodná je i schopnost regulovat krevní tlak, kdy nízký zvyšuje a vysoký naopak snižuje. Používá se také jako prevence proti infekční žloutence, rakovině, mrtvici a infarktu, posiluje imunitní systém. U osob užívajících jiaogulan byla pozorována lepší fyzická kondice


Cena 2490Kč        Délka 70-90minut