Coconut Care - luxusní kokosová péče 

10.11.2017

Nádherná vůně kokosu Vás myšlenkami přenese do exotických dálek. Rozzařte svou pokožku kokosovým peelingem, který jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, stimuluje prokrvení a čistí póry. Před samotnou koupelí ošetříme Vaši pleť maskou ze šnečího extraktu obohacenou o aloe vera, která bude působit během Vaší relaxační perličkové koupele. Příjemná perličková koupel se solí s arganovým olejem v masážní vaně, kde si můžete vychutnat šálek lahodného thajského detoxikačního Jiaogulan čaje Vám pomůže zapomenout na všechny starosti všedního života. A bohužel již téměř nakonec ošetříme Vaši pokožku blahodárným bio kokosovým olejem, který je plný vitamínů a minerálních látek. Jako malý bonus na úplný závěr Vám ošetříme ruce přípravkem Saténové ruce.

Péče:

Celotělový kokosový pealing

Obličejová maska s extraktem hlemýždího slizu a aloevera gelu

Perličková koupel s aganovou solí

Šálek detoxikačního čaje

Celotělová péče biokokosovým olejem

Saténové ruce

*kokosový olej

Za studena lisovaný kokosový olej má vysoký obsah přírodních látek - antioxidantů,které v podobě vitamínů A,C a E zabraňují stárnutí pokožky a mají hojivý efekt. Extra panenský kokosový olej nepřináší pokožce jen okamžitou úlevu, ale také při pravidelném používání hojí a obnovuje Vaší pleť. Další výraznou předností kokosového oleje je posílení vlastního biosystému pokožky, které má pozitivní vliv na její vzhled, funkci a také nezanedbatelně zvyšuje její obranyschopnost, která je pro celé naše tělo velice důležitá.

*Hlemýždí extrakt

Jistý lékař zjistil, že dělníci pracující na hlemýždích farmách mají mnohem jemnější ruce než jiní manuální pracovníci v té samé oblasti a že nejrůznější řezné rány a škrábance se jim hojí rekordní rychlostí. Po provedení laboratorní analýzy bylo zjištěno, že sliz je velmi bohatý na alantoin který velice dobře hydratuje, kyselinu glykolovou, kolagen, vitamíny A, E a C a elastin, které pomáhají obličej vyztužit a zakulatit a dodají mu mladistvý vzhled.

*Aloevera gel

Už královny Kleopatra a Nefertity opečovávaly jsou pleť aloe vera, která má protizánětlivé, desinfekční a detoxikační účinky. Aloe vera obsahuje obrovské množství vitamínů, minerálů, živin i dalších účinných látek, které příznivě působí na organismus. Saponiny v aloe vera jsou účinné při detoxikaci, působí antibakteriálně, proti virům, plísním, infekcím i dalším nežádoucím jevům. Antrachinony, jako je výše zmíněný aloin, působí proti bolesti Aminokyseliny, nezbytné pro zpracování bílkovin, kterých tělo potřebuje 22, je v aloe vera obsaženo 20, včetně všech 8 esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit. Mastné kyseliny, jako je sisosterol či lupeol, mají mimo jiné protizánětlivý účinek. Aloe vera dále obsahuje většinu vitamínů skupiny B, betakarotén, vitamín C, E či kyselinu listovou. Z minerálů je to pak zejména hořčík, zinek, vápník, draslík, selen či chrom.

*Arganový olej

je jedním z nejvzácnějších olejů na světě vzhledem k velmi omezené oblasti rozšíření argánie. V kosmetickém průmyslu je využíván pro vysoké procento účinných látek (tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny vitamín A, E a F). Vitamín A podporuje oběhový cévní systém. Vitamín E je silný protizánětlivý antioxidant který chrání buňky před UV zářením. Tím zabraňuje jejich degradaci a zpomaluje jejich stárnutí. Vitamín F hydratuje pokožku a zpomaluje proces stárnutí buněk pokožky.

*Jiaogulan detox čaj

Jiaogulan je právem řazen mezi tzv. antioxidanty, adaptogeny, antistresory nebo harmonizátory (příznivě ovlivňuje funkce celého organismu). Kladně ovlivňuje trávení, imunitní systém, snižuje cholesterol, léčí nespavost, zlepšuje funkci jater a ledvin, snižuje hladinu cukru v krvi. Pozoruhodná je i schopnost regulovat krevní tlak, kdy nízký zvyšuje a vysoký naopak snižuje. Používá se také jako prevence proti infekční žloutence, rakovině, mrtvici a infarktu, posiluje imunitní systém. U osob užívajících jiaogulan byla pozorována lepší fyzická kondiceCena 1990Kč         Délka ošetření 70-90minut