Gold Care - omlazující rituál 24 karátovým zlatem 

10.11.2017

Na chvíli zapomeňte na všední starosti a nechte o sebe pečovat jako o pravou královnu. Historické dokumenty ze starověké Indie a Egypta ukazují, že zlato se v nejstarších civilizacích používalo již před tisíciletími, a to nejen pro zkrášlování, ale i jako léčivo. Staří Egypťané ve svých mastích mísili zlato s rostlinnými silicemi a výsledný produkt považovali za "elixír mládí". Náš rituál započneme celotělovým peelingem obohaceným o 24 karátové zlato. Po peelingu Vás čeká příjemná relaxační koupel v peričkové masážní vaně se solí s arganovým olejem, při níž si můžete vychutnat šálek lahodného thajského detoxikačního čaje Jiaogulan. Po ulehnutí zpět na lehátko pečlivě promažeme Vaši komletní pokožku krémem obohaceným o 24karátové zlato, který pleti dodá nádhernou rozzářenou barvu a navrátí jeho elasticitu. Po ošetření těla Vás dále rozmazlíme relaxační masáží dekoltu, krku a obličeje, kterou budete chtít, aby nikdy neskončila. Na závěr naneseme na obličej masku se zlatem a při jejím působení rozmazlíme Vaše ruce. A toto je bohužel opravdu všechno.

Péče:

Celotělový pealing s 24karátovým zlatem

Perličková koupel s aganovou solí

Šálek detoxikačního čaje Jiaogulan

Celotělová péče krémem s 24karátovým zlatem

Obličejová maska s s 24karátovým zlatem

Masáž obličeje a dekotlu

Satenové ruce

Malý dárek

*Účinky 24 karátového zlata

Zlato dokáže oxidační procesy zvrátit a dokonce podporuje transport molekul kyslíku přímo do horních vrstev pokožky. Tento vzácný kov navíc podporuje fungování lymfatického systému a mikrocirkulace krve, čímž dochází k odplavení toxických látek z organizmu a pročištění pleti. Naše pokožka zase správně funguje, přirozeně se obnovuje a vypadá mladě a svěže. Nejcennějšími vlastnostmi, které se zlatu v kosmetických přípravcích připisují, jsou omlazující a antioxidační účinky. Působí na stimulaci buněčné aktivity a napomáhá obnově pokožky. Výborně působí proti celulitidě.

*Arganový olej

je jedním z nejvzácnějších olejů na světě vzhledem k velmi omezené oblasti rozšíření argánie. V kosmetickém průmyslu je využíván pro vysoké procento účinných látek (tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny vitamín A, E a F). Vitamín A podporuje oběhový cévní systém. Vitamín E je silný protizánětlivý antioxidant který chrání buňky před UV zářením. Tím zabraňuje jejich degradaci a zpomaluje jejich stárnutí. Vitamín F hydratuje pokožku a zpomaluje proces stárnutí buněk pokožky.

*Jiaogulan detox čaj

Jiaogulan je právem řazen mezi tzv. antioxidanty, adaptogeny, antistresory nebo harmonizátory (příznivě ovlivňuje funkce celého organismu). Kladně ovlivňuje trávení, imunitní systém, snižuje cholesterol, léčí nespavost, zlepšuje funkci jater a ledvin, snižuje hladinu cukru v krvi. Pozoruhodná je i schopnost regulovat krevní tlak, kdy nízký zvyšuje a vysoký naopak snižuje. Používá se také jako prevence proti infekční žloutence, rakovině, mrtvici a infarktu, posiluje imunitní systém. U osob užívajících jiaogulan byla pozorována lepší fyzická kondiceCENA 2790Kč       Délka 120min