Naše masérky

10.11.2017

Naše masérky Nee, Mali, Nang a Pit se na Vás těší

Nang, 36let

patří mezi naše skvělé masérky a můžete od ní očekávat vždy jen výbornou a poctivou masáž, která vám odpomůže od bolestivých stavů a dokáže vám navodit slunečnou náladu i ve dnech deštivých. Nang má bohaté zkušenosti z rehabilitačního centra v Bangkoku, kde úspěšně léčila lidi po úrazech.

PIT, 34let

Vás nenechá na pochybách, že je profesionálkou ve svém oboru. Její ruce dokáží zregenerovat vaše tělo , přesně nalezne, kde potřebujete odblokovat a svojí energií vynese do výšin i vaši psychiku. Její masáž je velmi spirituální a citlivá. Je velmi usměvavá a má stále dobrou náladu.

Mali, 32let

Naše velmi šikovná terapeutka vás nenechá na pochybách, že je profesionálkou ve svém oboru. Její ruce dokáží zregenerovat vaše tělo , přesně nalezne, kde potřebujete odblokovat a svojí energií vynese do výšin i vaši psychiku. Její masáž je velmi spirituální a citlivá. Dokáže Vám pomoci od zatuhlých svalů a bolestí nejen zad.
 

Nee, 30let 

Naše nová velmi šikovná masérka Vás  jistě zaujme svoji skvělou technikou. Je stále usměvavá a milá,  její ruce dokáží nalézt všechny vaše netušené problémy.  Relaxační olejová masáž je skvělou volbou,  opravdu naprosto zapomenete na čas u nás ztrávený.